top of page

Psy są częścią naszej rodziny, naszą pasją oraz wielką miłością.

Szczenięta nie będą pojawiać się u nas często, ale jeśli zdecydujemy się na miot będzie on starannie zaplanowany, tak aby mieć możliwość wniesienia czegoś nowego i ekscytującego do naszelj hodowli.

Dołożymy wszelkich starań aby nasze szczenięta były zdrowe, wesołe oraz gotowe na nowe wyzwania u boku nowego, kochającego właściela.

Każde szczenie zasługuje na najlepszy możliwy dom i właśnie takich domów będziemy dla nich szukać.


Od nowych właścieli nie wymagamy domów z ogrodem. Oczekujemy od nich ogromu miłości oraz odpowiedniej ilości czasu, który będą w stanie poświęcić psu. Tak, aby wyrósł na szczęśliwego oraz zdrowego przedstawiciela swojej rasy.

Należy pamiętać, że szczenię to nie tylko same przyjemności, to także obowiązki. A decydując się na psa stajemy się za niego odpowiedzialni przez kolejne kilkanaście lat także w chorobie.


Z chęcią będziemy utrzymywać kontakt z właścicielami naszych szczeniąt oraz służyć radą i pomocą. Wychodzimy z założenia, że nie ma głupich pytań i z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Wszystkie szczenięta z naszej hodowli zapraszamy na darmowy grooming do ukończenia 1 roku życia. Będzie nam niezmiernie miło je spotykać i obserwować ich rozwój.


Odbierając szczenię otrzymają Państwo metrykę ZKwP, instrukcję obsługi szczenięcia napisaną przez nas, umowę kupna, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę.

W wyprawce znajdzie się zapas karmy, którą jadło szczenię w hodowli oraz wszystko co jest niezbędne w pierwszych chwilach w nowym domu.

Każde szczenię będzie zachipowane, zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczenięciem z naszej hodowli, prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na pytania i poznamy Państwa osobiście.

Tym samym zastrzegamy sobie prawo odmowy przedaży szczenięcia, jeśli przyszły właściciel budzi nasze wątpliwości.

bottom of page